אודות

שמי מיכל, אני נשואה לאלי ולנו שני ילדים סתיו בן 30 מוסיקאי בניו יורק וירדן בן27 זמר יוצר עסקתי שנים באומנות פלסטית והיתה בבעלותי חנות אומנים בשם “צבעים בקפה” בהוד השרון. את ילדי גידלתי על פי גישה טבעית וברפואה אלטרנטיבית הומיופאטיה, דיקור, חינוך אנטרופוסופי ותזונה בריאה.מכיוון ששנים רבות גרנו בארה”ב המודעות הסביבתית הפכה לדרך חיים. ,,,כשחזרנו לארץ אלי פעל רבות למען איכות הסביבה , מתוך כך גילינו שמייצרים בארץ חיתול שעשויי ברובו מחומרים טבעיים אך אינו מופץ בארץ. ואז לפני12 שנים החל המסע שלי בעולם החיתולים האקולוגים.
ארצינו ברוכה בילדים ושמירת בריאות התינוק בראש מעיינינו, בנוסף לכך אדמתינו אינה יכולה להכיל את הכמות הענקית של החיתולים ההולכים ומתנפחים באדמה ולא מתכלים.
כשהפסיקו ליצר את החיתולים בקיבוץ עמיר, הבנתי שצריך ליבא חיתול מחומרים טבעיים ומתכלים שיהיה במחיר שווה לכל נפש,.. יגעתי ומצאת!! ובעזרת אורן גבאי הבאנו לארץ חיתולים ללא חומרים שמזיקים לבריאות התינוק וגם ידידותיים לסביבה. החזון שלנו הוא להמשיך לפעול למען החברה, הקהילה וכדור הארץ, לספק את המוצרים הטבעיים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר,  לחתל בטבעיות צמחה בטבעיות מביקוש לחיתול אחר והשאיפה שלנו להגביר את המודעות לכך. מטרתינו להוביל ולרתום שותפים לדרך על מנת לבנות עתיד טוב יותר.

חיתולי Pingo

חיתולי Pingo מיוצרים בשוויץ במפעל ירוק מוקפד העומד בתקנים ובנהלים האקולוגים המחמירים ביותר בעולם.חומרי הגלם.של החיתול נבחרים בקפידה מרובה.ייצור החיתול במפעל נעשה באמצעות אנרגיה ירוקה המופקת בשילוב של רוח ,מים ושמש,החיתול עשוי ברובו מחומרים טבעיים ומתכלים, כגון כותנה,עיסת עץ וחומרים איכותיים נוספים.החיתול אינו מכיל כלור,בישום, פי.וי.סי וט בי טי שהוא חומר שימור כימי,החיתול אוורירי, נושם ואנטי-אלרגיות.החיתול דק וקל במיוחד משקלו הנמוך ועוביו לא פוגעים בביצועי הספיגה שלו..עיצובו החדשני וספיגתו המוגברת מסייעים לתינוק להישאר יבש לזמן ארוך ביותר.חומרי הגלם ברובם טבעיים ללא בישום, כלור ופיביסי שומרים על עורו הרגיש של התינוק וגורמים לו להרגשת נוחות.לאחר מאמץ גדול הגענו למחיר מצוין מחירו במידות הקטנות כמו של חיתול רגיל ובמידות הגדולות מחירו יקר מחיתול רגיל בערך ב30 שח לחודש.לחתל בטבעיות מאפשרת לאימהות לשמור על בריאות תינוקם וגם לתרום לאיכות הסביבה בלי לוותר על הנוחות והאיכות של חיתולים חד פעמיים.היום גם ההורים בישראל זוכים ליהנות מהחיתולים המעולים הללו במחירים שיפתיעו אתכם.

חיתולי bio baby

חיתולי bio baby מתכלים ביותר מ70 אחוזים !!!
חיתולי פרימוים המונעים תפרחות וגרויים בעור.וספיגתם מושלמת! תינוקך אינו חשוף למגע עם כימיכאלים החיתול אינו מכיל כלור נפט חומרי שימור ובישום.
עשוי ברובו מחומרים טבעיים אפילו הגל הסופג הוא טבעי , והמעטפת החיצונית במקום נילון עשויה מעמילן תירס. פורמולה עם פריבוטיקה ( נוטריאנטים שעוזרים
להגן ולבנות את העור באופן טבעי) ותמציות טבעיות כמו קלנדולה, שיבולת שועל, קמומיל, אשכולית ומלפפון. פורמולה עוזרת להגן, לרכך, לחות ולרענן את עורו העדין של תינוקך. נבדק דרמטולוגיתמעטפת חיצונית חדשה עם כותנה הרבה יותר רכה.מעוצב תחת ניתוח ומדידות ארגונומיות שיאפשרו לתינוקך להתפתח עם חופש תנועה גדול יותר. יכולת הספיגה מגיעה ל 12 שעות …וכך תינוקך נשאר בטוח יבש ורגוע.